Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Galimi pristatymo būdai Lietuvos teritorijoje

Pristatymas Venipak kurjeri

Kaina: pristatymas kurjeriu kainuoja 1,99 €.
★ perkant už €25 taikomas nemokamas pristatymas
Trukmė: 7-10 darbo dienos. Siuntos pristatomos nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val. Švenčių dienomis siuntimo trukmė būti ilgesnė.
Procesas: Gracias.lt internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes “Venipak” įgaliotas kurjeris Jums pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Siunta pristatomas adresu, kuris nurodomas užsakymo metu. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, Venipak kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką. Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, Venipak kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu. Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl Venipak kurjerio kaltės, Venipak kurjeris sms žinute informuoja apie siuntos pristatymą į artimiausia Venipak terminalą. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl Venipak kurjerio kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Pardavėjui (Gracias.lt)
SVARBU: Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.
Laikymas paštomate: LP Express paštomate siuntos saugojamos 3 kalendorines dienas; Venipak pick-up punktuose (pavyzdžiui, parduotuvėje Eurokos) – 5 kalendorines dienas; Venipak paštomatuose – 7 kalendorines dienas.

Omniva paštomatai

https://desire.lt/img/d/omniva.pngKaina: pristatymas į Omniva paštomatą kainuoja 1,95 €.
★ perkant už €25 taikomas nemokamas pristatymas
Trukmė: 1-3 darbo dienos. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos į paštomatus pristatomos ir šeštadieniais. Švenčių dienomis siuntimo trukmė gali būti ilgesnė. Šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymas gali užtrukti iki 7 darbo dienų.
Vieta: siuntinys atsiimamas pasirinktame Omniva paštomate.
Pastaba: siuntinys paštomate laikomas 7 dienas, neatsiėmus per atitinkamą laiką yra grąžinamas siuntėjui.

LPepress paštomatai

Kaina: pristatymas į LPexpress paštomatą kainuoja 1.69 €.
★ perkant už €25 taikomas nemokamas pristatymas
Trukmė: 1-3 darbo dienos. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos į paštomatus pristatomos ir šeštadieniais. Švenčių dienomis siuntimo trukmė gali būti ilgesnė. Šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymas gali užtrukti iki 7 darbo dienų.
Vieta: siuntinys atsiimamas pasirinktame LPexpress paštomate.
Pastaba: siuntinys paštomate laikomas 5 dienas, neatsiėmus per atitinkamą laiką yra grąžinamas siuntėjui.

Pristatymas

Visų prekių pristatymas, išskyrus tų prekių kurių aprašyme yra parašyta kitaip, yra pristatomos naudojant Venipak kurjerių tarnybą. Todėl užsisakius prekę būtina nurodyti teisingą telefono numerį, nes juo su klientu susisieks kurjerių tarnyba prieš pristatant prekę į namus. Klientui nesant namie siunta, bus palikta artimiausiam paštomate kuriame siunta bus laikoma 7 dienas.

Pristatymo politika:

  • Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.
  • Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris prims prekes.
  • Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  • Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet grąžinsime visus už užsakymą sumokėtus pinigus arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.
  • Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje. Jeigu dėl pirkėjo klaidos, siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti išlaidas, susidariusias už siuntos  pakartotinį išsiuntimą, pirkėjo nurodytu adresu arba pageidaujant, pirkėjui yra grąžinama už užsakymą sumokėta pinigų sumą išminusavus siuntos grąžinimo išlaidas.