Prekių pristatymas

Per kiek laiko bus pristatyta prekė?

Visos mūsų prekės pristatomos per 5-15 d.d.

Prekės pristatomos  Venipak Kurjeriu tiesiai iki jūsų durų, siekiant užtikrinti maksimalų patogumą. Jei dėl bet kokios priežasties kurjeriui nepavyksta su jumis susisiekti arba jūs negalite priimti siuntos tuo metu, nebijokite – mūsų paslaugos yra orientuotos į jūsų poreikius.

Kurjeris, negalėjęs pasiekti jūsų tiesiogiai, paliks jūsų siuntą artimiausiame paštomate. Tada turėsite iki 7 dienų laiko, kad atsiimtumėte savo siuntą, tai leidžia jums susiderinti laiką, kuris jums labiausiai tinka.

Kokie galimi pristatymo būdai?

Daugumai prekių yra naudojamas nemokamas Venipak pristatymas. Tam tikros prekės turi galimybę būti pristatomos per Omniva arba LPexpress paštomatus.

Ar galima už prekes atsiskaityti pristatymo metu?

Už prekes atsiskaitoma iš anksto. Tai galite padaryti per internetinę bankininkystę, bankiniu pavedimu arba grynais Maxima kasoje bei Perlo terminale.

Prekės sekimas

Kaip sužinoti, kur yra mano užsakymas?

Norėdami sužinoti kur yra Jūsų užsakymas ir kiek liko laiko iki jo pristatymo: parašykite mums į mail@gracias.lt arba paskambinkite į +37068462592.

Prekės grąžinimas

Kaip grąžinti netikusią, kokybišką prekę?

Jeigu gavote nekokybišką prekę, ji gali būti grąžinta per 30 dienų nuo užsakymo gavimo. Nekokybišką prekę nemokamai pakeisime į naują prekę. Jeigu negalėsime pakeisti produkto nauju, pirkėjui bus grąžinama visa sumokėta suma, išskyrus pristatymo mokestis. Dėl prekės grąžinimo susisiekite su mumis el.paštu: mail@gracias.lt nurodydami savo penkių skaitmenų užsakymo numerį (pvz.: #12343),  bei grąžinimo priežastį.

Koks yra grąžinamos prekės pristatymo adresas?

Vardas: gracias.lt

Omniva arba Lpexpress paštomatai: Žirmūnų g. 64, Vilnius, 88816 Vilniaus m. sav.

Telefono numeris kurį nurodyti: 37068462592

*Privaloma nurodyti grąžinamos prekės užsakymo numerį, užrašius ant lapelio ir įdedant į grąžinama siuntą.

Kontaktai

  • I-V | 10:00 - 17:00
  • mail@gracias.lt
  • +37068462592
Įmonės pavadinimas: Duos amicos LTD
Kodas: 15004550
Veiklos vykdymo adresas: 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London, WC2H 9JQ

 

Susisiekite su mumis