Prekių pirkimas ir pristatymas

Pristatymas

Pristatymas visoje Lietuvoje visom prekėms yra nemokamas. Visų prekių pristatymas, išskyrus tų prekių kurių aprašyme yra parašyta kitaip, yra pristatomos naudojant Venipak kurjerių tarnybą. Todėl užsisakius prekę būtina nurodyti teisingą telefono numerį, nes juo su klientu susisieks kurjerių tarnyba prieš pristatant prekę į namus. Klientui nesant namie siunta, bus palikta artimiausiam paštomate kuriame siunta bus laikoma 7 dienas.

Pristatymo terminai:

Vidutinis pristatymo terminas yra nuo penkių iki dvidešimt dienų. Supakuoti ir išsiųsti prekę gali užtrukti nuo 24-48 valandų.

Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.

Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris prims prekes.

Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet grąžinsime visus už užsakymą sumokėtus pinigus arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.

Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje. Jeigu dėl pirkėjo klaidos, siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti išlaidas, susidariusias už siuntos  pakartotinį išsiuntimą, pirkėjo nurodytu adresu arba pageidaujant, pirkėjui yra grąžinama už užsakymą sumokėta pinigų sumą išminusavus siuntos grąžinimo išlaidas.

 

Pirkinių krepšelis